pengalaman menang di binary option binary options edge archive ctrader là gì hobruno trader segredos opções binárias estratégias xmindonesia historias de exito opciones binarias why does binary option traders don't get attention from rbi binary option 1m reversal indicator

„MARZYCIELSKA POCZTA” 19.11.2019 r.

25 listopada 2019
„MARZYCIELSKA POCZTA” 19.11.2019 r.

Naszej młodzieży nie trzeba było długo namawiać, ani zachęcać do wzięcia udziału w Marzycielskiej Poczcie. Mieszkańcy bursy na hasło „pomoc dla innych” bardzo chętnie biorą udział we wszystkich organizowanych akcjach. Na wtorkowym spotkaniu została omówiona idea Marzycielskiej Poczty i wspólne redagowanie kartek i listów do chorych dzieci.

Mimo, że Marzycielska Poczta powstała pod koniec 2009 roku, jej początki sięgają nieco wcześniej. Tomek Chmiel – założyciel Marzycielskiej Poczty – opisał pomysł utworzenia tego typu akcji w Polsce na swoim blogu, zachęcając czytelników, by do niego dołączyli. I w ten sposób po jakimś czasie zgłosiła się Weronika Mazurkiewicz, wówczas 17- letnia wolontariuszka, z którą wspólnym wysiłkiem znaleźli pierwsze dzieci i uruchomili akcję.

Taka forma pomocy była wówczas w naszym kraju czymś nowym, gdyż działanie inicjatywy nie opierało się na wsparciu finansowym dzieci, jak większość dotychczasowych akcji charytatywnych w Polsce. Idea „Marzycielskiej Poczty” polegająca na niesieniu dzieciom wparcia psychicznego w walce i zmaganiach z chorobą, szybko się jednak przyjęła i teraz jest to jedna z najpopularniejszych tego typu akcji na świecie.

Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Na stronie MarzycielskaPoczta.pl prezentowane są profile chorych dzieci wraz z ich adresami pocztowymi. W profilach można odnaleźć najważniejsze informacje o dzieciach, ich zainteresowania czy krótką biografię.

Listy i kartki dodają dzieciakom siły do walki z chorobą, ich rodzicom otuchy, a samym piszącym mnóstwo frajdy.
Dla dzieci listy i kartki stanowią ogromne wsparcie. Dzieci często proszą rodziców o ponowne przeczytanie treści listów lub same wielokrotnie do nich wracają. Często od rodziców dzieci słyszymy, że nie spodziewali się, iż korespondencja sprawi tak dużo radości ich pociechom – więcej radości niż niejeden tradycyjny prezent.

Zajęcia prowadzi pani Sylwia Herba i pani Justyna Konarska.