tips binary option begginer live chat options binary etoro mobile trader opciones binarias estrategia de hugo gomez efectividad tickmill biểu đồ sao

Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2022
Dzień Edukacji Narodowej

14 października – Dzień Edukacji Narodowej, obchodzony jest w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, czyli pierwszego w Europie ministerstwa oświaty. Jest to wyraz szacunku dla nauczycieli, dyrektorów, a także pracowników administracyjnych.

Z tej okazji, w formie prezentu, wychowankowie bursy przygotowali wieczór z wierszami i piosenkami, które są im bliskie, które lubią. Wręczyli też kwiaty. W imieniu wychowanków, życzenia przekazała Młodzieżowa Rada Bursy: „Składamy najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowania za codzienny trud, wrażliwość na potrzeby młodych ludzi, poświęcenie oraz zaangażowanie. Dziękujemy za możliwość rozwijania swoich pasji w kołach zainteresowań, udział w wolontariacie oraz pomoc psychologiczną w razie potrzeby. Mamy nadzieję, że praca z nami sprawia Państwu przyjemność, dodaje pogody ducha i uśmiechu na twarzy”.

Był uśmiech, było wzruszenie, była przyjemność.

 

Organizatorki R. Kamińska i P. Zajdel