Wieczór Wigilijny

22 grudnia 2016
Wieczór Wigilijny

Boże Narodzenie to najpiękniejszy czas w roku. Magiczna atmosfera świąt sprawia, że czekamy na nie z utęsknieniem. Jest to czas w którym łączymy się ponad wszelkimi podziałami, zbliżamy się do siebie.

Dnia 21 grudnia 2016r., o godzinie 18:00, w naszej bursie odbyło się uroczyste spotkanie Wigilijne, z udziałem wychowanków, ich rodzin, wychowawców, pracowników bursy oraz zaproszonych gości. Świąteczny nastrój podkreślił występ jasełkowy naszej młodzieży pod kierunkiem wychowawców p. Elżbiety Piotrowskiej i Michała Wróblewskiego. Po części artystycznej, serdeczne życzenia Świąteczne i Noworoczne wszystkim obecnym na spotkaniu Wigilijnym złożyli,  pani dyrektor Małgorzata Rybicka, Starosta Powiatu Stargardzkiego Ireneusz Rogowski oraz dyrektor MDK Elżbieta Szumska.

Wigilia przebiegła w atmosferze rodzinnego ciepła i wzajemnej życzliwości. Były życzenia, łamanie się opłatkiem, pyszne potrawy wigilijne, wspólne kolędowanie. Nie zabrakło również Mikołaja, który przyniósł grzecznej młodzieży słodkie prezenty.