Turniej o mistrzostwo bursy w cymbergaja na rok szkolny 2018/2019

26 marca 2019

W dniu 21.03.2019 r. zakończony został turniej w cymbergaja, który wyłonił najlepszych graczy w kategorii dziewcząt i chłopców. Do turnieju przystąpiło 10 chłopców i 7 dziewcząt.

Do fazy finałowej turnieju tak w kategorii chłopców jak i dziewcząt turniej rozgrywany był systemem „pucharowym” czyli przegrywający odpadał z rywalizacji, natomiast faza finałowa w obu kategoriach rozgrywana była systemem „każdy z każdym”. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Agata Żorawowicz drugie miejsce zajęła Dominika Chudy trzecie miejsce wywalczyła Aleksandra Skrocka

W kategorii chłopców zwyciężył Mateusz Kraus przed Robertem Streflikiem na trzecim miejscu uplasował się Sadowski Jakub. Najlepsi otrzymali nagrody i dyplomy, natomiast pozostałym uczestnikom gratulujemy udziału i życzymy powodzenia w następnym roku szkolnym. Dziękuję także Łukaszowi Busowi i Maciejowi Prądzińskiemu za pomoc w przeprowadzeniu turnieju.

Opiekun koła sportowego: Antoni Guzik