cual es el mejor broker de opciones binarias sistema de opciones binarias mt4 curso de opções binárias latini materiais opções binárias which binary options broker accepts paypal binary option setting no indicators banyaknya penipuan di telegram binary option graficos de tendencias opciones binarias

ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

23 kwietnia 2020
ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

22 kwietnia to dzień, w którym święto obchodzi nasza planeta. Światowy Dzień Ziemi 2020 odbywa się pod hasłem „Działania na rzecz ochrony klimatu”. W tym roku z powodu epidemii koronawirusa ten dzień będzie wyglądał nieco inaczej niż zwykle. O środowisko naturalne możesz zadbać bez wychodzenia z domu.

 

 

 

 

Oto kilka najpopularniejszych działań, które warto włączyć w codzienne działania, przy okazji uzdrawiając naszą planetę.

  1. Segreguj śmieci
  2. Oszczędzaj wodę
  3. Gromadź deszczówkę
  4. Zacznij pić wodę z kranu
  5. Wymień żarówki na energooszczędne
  6. Używaj środki czystości bezpieczne dla środowiska
  7. Wyłączaj sprzęty których nie używasz
  8. Korzystaj z wielorazowych zamienników szczególnie przedmiotów plastikowych.

 

Dołącz do Bałtyckiej Odysei lokalnie, np. podczas spaceru z psem 

Bałtycka Odyseja to akcja sprzątania polskiego wybrzeża. Epidemia i obowiązek częściowej izolacji trochę zweryfikowała plany, ale każdy z nas może zorganizować samodzielnie taką lokalną Odyseję u siebie. Wystarczy, na spacer z bliskimi czy z psem, wziąć ze sobą worek na śmieci oraz rękawiczki i oczyścić ze śmieci naszą najbliższą okolicę. Ten drobny gest będzie ważnym wkładem każdego z nas w dbanie o planetę. Kiedy przyjdzie moment, że będzie można znów beztrosko cieszyć się czasem w parkach, nad rzekami, na łąkach, będą one wolne od odpadów. Do sprzątania plaż niedługo wrócimy.

 

Ekologiczny ogródek domowy „zero waste”

 

Wychowawca grupy I – Dżesika Kościelniak