binary option sms alert forex factory vẽ biểu đồ tròn trong excel stochastic oscillator binary options trading binary options strategies and tactics pdf free como invertir en opciones binarias pdf indicadores gratuitos para opções binárias giấy ủy quyền giao dịch donde descargar libros sobre opciones binarias

Promocja Wolontariatu

9 marca 2017
Promocja Wolontariatu

  „Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów.  Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi.”
– Jan Paweł II

Dnia 07 marca b.r., mieliśmy zaszczyt gościć w naszej bursie działaczy Centrum Wolontariatu Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem w Stargardzie. Na spotkaniu z udziałem uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, wolontariusze opowiedzieli o pięcioletniej działalności, przy czym zapraszali nowe osoby do dołączenia w ich szeregi. Przez 5 lat pomagali w prawie 200 akcjach. Byli angażowani m.in. w imprezy charytatywne „10 minut dla Kuby”. Podczas obchodu 770 – lecia Stargardu, pokroili tort ważący 130 kg. Korzystając z okazji podziękowali osobą, które wspierają ich działalność. Wśród nich znalazł się Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski, który objął Centrum patronatem. Zapraszają w każdy wtorek w godzinach 15:00 – 17:00 w Domu Kultury Kolejarza (I piętro).