viết nhật ký como aprender a operar opciones binarias lot size là gì binary options math www binary option منصة تداول العملات الرقمية في الامارات bagaimana cara menggunakan binomo broker de opciones binarias mt4

Dzień Gier Planszowych w bursie

17 października 2022
Dzień Gier Planszowych w bursie

10 października z okazji przypadającego w tym dniu święta – Dnia Gier Planszowych zorganizowany został integracyjny wieczór z planszówkami. Młodzież miała z czego wybierać z uwagi na wiele atrakcyjnych gier będących na stanie biblioteki w bursie. Największym zainteresowaniem cieszyły się gry: Double, Ego, Rummikub, szachy, Uno. Wspólne spotkanie było okazją do poznania się bliżej wychowanków pierwszorocznych oraz uatrakcyjniło czas wolny w bursie. Młodzież preferująca bardziej kameralne warunki wypożyczyła gry planszowe do swoich pokojów.

Było to pierwsze i mamy nadzieję, wzorem lat ubiegłych, jedno z wielu spotkań z grami planszowymi w naszej placówce. Nie tylko można dobrze się bawić podczas takich wieczorów, jest to również wspaniała okazja do zawarcia nowych znajomości, a jesienna aura będzie nam sprzyjać:)

 

Organizatorzy: Aneta Kaproń, Justyna Konarska.