التداول في البورصة what is forex binary options trading create your own binary option robot most of the binary options sites works which stock market how to sell binary options trusted markets binary option apk full robos em opções binárias

WYJAZD DO DPS W DOLICACH

12 grudnia 2019
WYJAZD DO DPS W DOLICACH

To było wspólne, piękne działanie.

Serca, pomysły i siły połączyli: wolontariusze pod opieką p. R. Kamińskiej, grupa teatralna pod egidą p. P. Zajdel i p. Dż. Kościelniak, która przygotowała „Jasełka” oraz koło plastyczne pod opieką p. J. Konarskiej i p. S. Herby, które własnoręcznie wykonało prezenty, między innymi oryginalne skrzaty i uroczą kartkę świąteczną z życzeniami.

A to wszystko dla naszych zaprzyjaźnionych pensjonariuszy i pracowników DPS w Dolicach, do których udaliśmy się 4 grudnia. Było wzruszenie, było wspólne śpiewanie, były rozmowy, było ciepło ludzkich rąk. I nawet jak przed odjazdem śpiewaliśmy: „I to już koniec” to dodaliśmy „i tak tu wrócimy”.

W drodze powrotnej nasz bus stał się rozśpiewanym centrum ze spontanicznie dobranym przez młodzież repertuarem. Zabawa w interpretację tekstów była dobrym pomysłem na integrację całego towarzystwa.   

Nasz wyjazd jak zawsze duchowo i finansowo wsparła p. dyrektor M. Rybicka.

 

R. Kamińska