metodo opções binárias tipos de comercio de opciones binarias is binary options trading safe bandas de boligner opções binárias hop đồng ủy quyền giao dịch tại vps fbs trading tabela diaria de horario pra operar na opções binárias estratégia opções binárias premium pk

Dzień chłopaka w Bursie

2 października 2017
Dzień chłopaka w Bursie

W dniu 28 września w naszej Bursie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Chłopaka. Tego dnia świętowała cała młodzież z grup młodszych i starszych. O tytuł „ Super chłopaka” i „Super dziewczyny” dzielnie walczyło kilku wychowanków i wychowanek naszej Bursy.

W tym dniu zorganizowano wiele zabaw i konkursów tak, aby dziewczęta i chłopcy mogli się wykazać inną sprawnością. Zorganizowano konkursy na inteligencję, prezencję, szybkość, pomysłowość i zaradność. Wielu młodych ludzi bardzo gorąco dopingowała swoich kolegów i koleżanki,  biorących udział w konkursach. Niestety tylko jeden kandydat i kandydatka otrzymali tytuł „ Super chłopaka” i „Super dziewczyny”  roku 2017/2018.

Na zakończenie zostali uhonorowani koronami oraz upominkami. Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

Uroczystość w doskonały sposób posłużyła dalszemu poznaniu i integracji młodzieży Bursy.

Zdjęcia wykonane podczas uroczystości są miłym wspomnieniem tych chwil.

 

                                                                                                                  Dzień chłopaka przeprowadziła

                                                                                                         mgr Dominika  Michalska wraz z  grupą V